Data wydarzenia

Transformacja wodorowa – szansa dla wielkopolskiej gospodarki

Zapraszamy na konferencję pt. "Transformacja wodorowa – szansa dla wielkopolskiej gospodarki”, która odbędzie się 28 października 2021 r. w godzinach 9:00 – 15:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon nr 11).

Organizatorem wydarzenia jest Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Podczas konferencji zostaną poruszone kwestie dotyczące rozwoju gospodarki opartej na wykorzystaniu wodoru jako nośnika energii w tym rozwiązań i szans biznesowych związanych
z technologiami wodorowymi.

Celem konferencji jest przedstawienie rozwiązań związanych z gospodarką wodorową, wykorzystywanych w krajach Unii Europejskiej, wymiana doświadczeń, networking, podniesienie świadomości i rozpowszechnienie wiedzy/informacji o technologiach niskoemisyjnych, w tym wodorowych.

Wydarzenie adresowane jest do wielkopolskich przedsiębiorców, w tym start-upów, JST, jednostek naukowych, zainteresowanych nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu i nauki, związanymi z technologiami zeroemisyjnymi.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Poniżej znajduje się strona wydarzenia ze wszystkimi szczegółami oraz formularz, za pomocą którego Państwo mogą zarejestrować się na wydarzenie:

http://konferencjawodorowa.gmsynergy.com.pl


Rejestracja na wydarzenie jest otwarta do 25 października 2021 roku.

Po dokonaniu rejestracji przez formularz zgłoszeniowy dostaną Państwo mailowe potwierdzenie udziału w konferencji.