Data wydarzenia

Ogólnopolskie Mistrzostwa “Cyberiada”
Plakat

Tworzenie gier to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie? A może chcesz poznać specjalistów tworzących gry i zaczerpnąć od nich fachowych porad, aby Twoje projekty były coraz lepsze? Zgłoś się do udziału w Mistrzostwach Projektowania Gier Komputerowych dla studentów!

Jak to zrobić? Zbierz drużynę znajomych z uczelni chętnych do wspólnego tworzenia gier. Zespół musi być złożony z 8-9 osób (max. 6 mężczyzn) oraz od 1 do 3 nauczycieli/-ek akademickich, którzy zgodzą się pełnić rolę waszych opiekunów/-ek. Przypiszcie swój projekt do jednej z 3 głównych kategorii gier. Opiszcie swój pomysł na grę główną, nad którą będziecie pracować podczas projektu, nagrajcie wideo prezentujące wasz zespół i powierzcie swój los w ręce jurorów! Jury wnikliwie oceni Wasze pomysły na gry, doświadczenie osób z zespołu i motywację do uczestnictwa w projekcie. Spośród wszystkich zgłoszeń jurorzy wybiorą 45 zespołów – do każdej z 5 Baz, będących miejscami realizacji Mistrzostw (Baza Żubra - Białystok, Baza Łuczniczki - Bydgoszcz, Baza Smoka - Kraków, Baza Czarta - Lublin, Baza Krasnala -  Wrocław) przyjedzie po 9 drużyn, które wezmą udział w game jamie decydującym o kwalifikacji do dalszej części projektu.

Jury wnikliwie oceni Wasze pomysły na gry, doświadczenie osób z zespołu i motywację do uczestnictwa w projekcie. Spośród wszystkich zgłoszeń jurorzy wybiorą 45 zespołów – Na zgłoszenia zespołów czekamy do 5 listopada 2021 r.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.cyberiada.games